Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin Elma Sirkesi Tarifi

Prof. Dr. Ahmet Maranki nin dertlere çare ürünlerini ve tatbiklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ahmet Maranki elma sirkesi kürü ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Tabi elma sirkesinin bir çok faydası bulunmaktadır. Bunlar arasında cilt bakımından tutun, saç bakım ve sağlığına kadar bir çok tedavisi vardır.

Kilo Verdiren Elma Sirkesi Tarifi;

1 bardak su ve 2 kahve kaşığı elma sirkesi konacak şekilde 50 derecelik bir suyun içerisine elma sirkesini ve bir kahve kaşığı balı birbirine karıştırıyoruz. Bu diyete uygun bir rejim ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ahmet Maranki elma sirkesi diyetini sadece günde 2 kere sabah ve akşam aç karnına içiyoruz. Unutulmamalı ki bu kürün aşırı tüketilmemesi gerekiyor. Kilo verdiren elma sirkesi kürünü günde iki kez tüketebilirsiniz.

Elma Sirkesi Zayıflatırmı?

Ahmet Maranki’nin hazırlamış olduğu ve bizim de yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz elma sirkesi kürü, zayıflamaya büyük oranda yardımcı olacaktır. Tabii ki tek başına yeterli değildir. Bununla beraber spor yapmak ve uygun bir rejim programı takip etmek, Maranki elma sirkesi diyetinin faydalarını arttıracaktır.