Kolay Kredi Veren Bankalar

Günümüzde zorlaşan ekonomi dahilinde acil nakit ihtiyacı doğabiliyor. Tüketici elden borç alınmadığında bankalardan kredi almayı tercih ediyor. Acil nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için kolay kredi veren bankalar aranmaktadır.

Şubesiz bankacılık hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bu bankalar evrak istemez. Cepte TEB, Aktifbank N Kolay Kredi, QNB Finansbank Enpara kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Şubesiz bankacılık hizmeti bankalar arasında yer alan bu bankalar kredi notunuzu ve gelir durumunuzu kredi kayıt bürosundan kolayca kontrol edebilir.

Cepte TEB

Kredi limiti 1.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiyor. 36 ay vade imkanı bulunuyor. Kredi başvurusunu internet veya mobil uygulamalardan yapabilirsiniz.

Aktifbank N Kolay Kredi

Kredi limiti 2.000 TL ile 20.000 TL arasında değişiyor. Kredi başvurusunda bulunmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. 36 ay vade imkanı bulunuyor. Kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.

QNB Finansbank Enpara

Ek masraf ve sigorta ücreti alınmıyor. %1,59 faiz oranı ve 48 ay vade fırsatı sunuluyor. 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

Dijital bankacılık ortamını kullanarak kredi alabilirsiniz. 20.000 TL kredi limiti bulunuyor. Esnek faiz ve vade oranları uygulanıyor.

İş Bankası Anında Kredi

İş Cep mobil uygulaması ya da internet sitesine girerek kredi başvurusu yapmak mümkün. Esnek faiz ve vade oranlarını kullanarak 25.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.