Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yaparak 1500TL Kazanma

Eve ek iş veren firmaların evlere en çok gönderdiği işlerden biri olan nikah şekeri işi hem herkesin yapabileceği hem de güzel gelir sağlayan bir iş olarak göze çarpıyor. Bu tarz evde ek işler sayesinde hem bir ek gelir sahibi olabilir, hem de hobi edinmiş olursunuz.

Evde nikah şekeri işi sayesinde sizler de firmalarla iletişime geçerek yatırımlar yapabilir, en azından gün içerisinde evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha çok düğün sezonları öncesinde bu tarz nikah şekeri işi verilse de kış düğünleri için de bu tarz işler sürekli olmaktadır.

Özellikle İnstagram üzerinden nikah ve kına işleri yapan firmalar ile nikah & düğün organizasyonu yapan sayfalara ulaşarak nikah şekeri paketleme işi için ihtiyaç olup olmadığını sorarak iş almanız mümkün.

Tüm Türkiye’de gerek tasarımsal olarak gerekse normal olan nikah şekeri paketleri yapılıyor. Sizden istenen ise şekerleri istenilen şekilde paketlemek ve üstünün süsünü de katalogdaki gibi yapmaktır. Eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmenin bir yolu da yorum yoluyla teyit etmektir. Dış süsleme için gerekli malzemeler ve paketler çoğu zaman firmalar tarafından size verilmektedir, verilmediği durumlarda ise firmanın anlaşmalı olduğu yerlerden gerekli malzemeleri temin edebilirsiniz.

Evde nikah şekeri işinde hem eğlenceli bir iş yapmış olacaksınız hem de ek gelir kazanmaya başlayacaksınız. Bu tarz iş veren firmalar dönemsel olarak çalışsa da memnun olduğu kişilerle uzun süreli olarak anlaşma yapabilmektedirler. Evde nikah şekeri ile ne kadar kazanabilirim sorularını da çok fazla alıyoruz. Bu işte esas olan günlük çalışma saatinizdir. Günde ortalama 3 – 4 saat çalışarak günlük 60 TL kazanabilirsiniz. Haftada 6 gün dahi çalışsanız bu da aylık ortalama 1500 TL kazanç anlamına geliyor.