Armut Kolye Modelleri ve Fiyatları

Armut kolye, estetik açıdan oldukça şık kolye modelleri arasındadır. Kolye ucunun armut şeklinde tasarlanması sonucu bu isimle anılmaya başlamıştır. Piyasada çok farklı tarzlarda armut kolyelere rastlanabilir. Armut kolye modelleri arasında hem kişisel kullanım için hem de sevdiklere hediye için rahatlıkla ürün bulunabilir. Oldukça şık bir görünüm sunduğu için her yaştan kadın rahatlıkla kullanabilir.

Armut Kolye Modelleri

Armut kolyeler altın ya da gümüş şeklinde satılabilmektedir. Kişinin zevkine ya da cildine göre uygun seçim yapılabilir. Altın kolye olarak satın alındığı takdirde, düğün hediyesi olarak da kullanılabilir. Altın armut kolye modellerinin bazılarının çerçevelerinde, küçük işleme detayları da bulunmaktadır. Bu sayede, daha şık bir kolye elde edilebilmektedir. Armut kolyelerin orta kısımlarında boşluk bırakılabilmektedir. Bu boşluklara çeşitli simgeler ya da çeyrek altın takılabilir. Piyasada çeyrek altınlı kolye modelleri olarak araştırma yapıldığında da çok sayıda armut kolye modeline rastlanabilmektedir.

Armut Kolye Fiyatları

Armut kolye fiyatları, kolyede kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Altından üretilmiş kolyeler ya da üzerinde çeyrek altın bulunduran kolyeler, fiyat açısından daha yüksek olmaktadır. Gümüş modellerde ise daha uygun fiyatlı seçenekler bulunabilir. Altından üretilen kolyelerde altının ayarına göre de fiyatlar değişecektir. 500 TL’den başlayan altın kolye modelleri arasından bütçeye en uygun tercih yapılabilir. Altın modellere bütçesi yetmeyenler, gümüş modelleri inceleyebilir.

En Ucuz Armut Kolye Nereden Alınır?

Armut kolye almak için kuyumculara gidilebilir ancak kuyumcular, ürünleri piyasa değerleri üzerinden satışa sunmaktadır. İnternet üzerinden araştırma yapıldığı takdirde, kampanya dahilin de olan ya da indirime giren kolye modelleri bulunabilir. İnternet üzerinde hediyelik eşya satan ya da aksesuar satışı gerçekleştiren çok sayıda site bulunmaktadır. Bu sitelere üye olunduğu takdirde, üyelere özel indirim fırsatlarından yararlanılabilir ya da ürünlerde indirim olduğunda bildirim alınabilir. 2. el ürün satan dükkanlarda da bu kolyelere daha uygun fiyatlarda rastlanabilmektedir. Bu tarz küçük dükkanlarda pazarlık yapılarak da fiyatta daha uygun bir anlaşma sağlanabilir.